Artikel 3 van 20

Krittok Foulblade (Warhammer nieuw)

Artikelnummer: 5011921219100
€ 28,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Samenvatting

Krittok Foulblade is een sluwe en meedogenloze Skaven-leider van de Clans Verminus voor Warhammer Age of Sigmar. Ondanks zijn gevorderde leeftijd blijft Krittok een gevaarlijke tegenstander, mede dankzij het vervloekte daemon-zwaard Doomfang.

In Doomfang zit een woedende Verminlord gevangen. Krittok onderhandelt voortdurend met deze daemon om zijn eigen gevechtskracht te vergroten, waarbij iedere overeenkomst onderdeel vormt van een gevaarlijk machtsspel tussen de twee.


Wie is Krittok Foulblade?

Krittok Foulblade is een Clawlord van de Clans Verminus die zijn positie niet alleen met brute kracht heeft bereikt. Hij is berekenend en heeft een scherp gevoel voor wanneer het opofferen van zijn eigen volgelingen hem het meeste voordeel oplevert.

Zelfs zijn relatie met Doomfang behandelt Krittok als een onderhandeling. In het zwaard zit een Verminlord gevangen waarmee hij overeenkomsten sluit om toegang te krijgen tot de kracht van de daemon. Hierdoor kan de oude Clawlord nog altijd een bijzonder gevaarlijke krijger zijn.


Omschrijving

Deze multipart plastic kit bouwt Krittok Foulblade als een individueel karakter voor een Skaven-leger.

Het middelpunt van het model is Doomfang, het vervloekte daemon-zwaard waarin een Verminlord gevangen zit. Het wapen benadrukt zowel Krittoks status als zijn gevaarlijke manier van oorlog voeren. In plaats van uitsluitend op zijn eigen fysieke kracht te vertrouwen, gebruikt hij zijn sluwheid zelfs in de omgang met de daemon in zijn wapen.

De miniatuur bestaat uit 19 plastic onderdelen en staat op een 40mm ronde base. De vele details op het pantser, de kleding en Doomfang geven je verschillende mogelijkheden om Krittok als opvallend karakter binnen je Skaven-leger te schilderen.


Wat maakt Krittok Foulblade bijzonder?

Krittok combineert de typische meedogenloosheid van een Skaven Clawlord met een veel berekenendere aanpak. Hij begrijpt precies waar de levens van zijn ondergeschikten hem het meeste voordeel kunnen opleveren en past dezelfde mentaliteit toe op zijn overeenkomst met Doomfang.

Visueel vormt het grote daemon-zwaard een duidelijk middelpunt van de miniatuur. Daardoor is Krittok geschikt als karaktermodel dat tussen grotere groepen Clanrats en Stormvermin nog steeds gemakkelijk herkenbaar blijft.

Krittok vormt daarnaast het centrale karakter van Krittok's Clawpack, een Regiment of Renown waarin hij samen met 10 Stormvermin en 2 Doom-Flayers wordt ingezet.


Belangrijkste kenmerken

  • Bouwt 1 Krittok Foulblade
  • Uniek Skaven-karakter
  • Clawlord van de Clans Verminus
  • Gewapend met daemon-blade Doomfang
  • Doomfang bevat een gevangen Verminlord
  • 19 plastic onderdelen
  • Inclusief Citadel 40mm Round Base
  • Geschikt voor Warhammer Age of Sigmar
  • Onderdeel van de Skaven-factie
  • Multipart plastic miniatuur
  • Officieel Games Workshop-product

Schilderadvies

Krittok biedt veel mogelijkheden om verschillende materialen van elkaar te onderscheiden. Voor de vacht kun je beginnen met donkere bruin- of grijstinten en deze geleidelijk lichter maken. Gebruik warmere huidtinten voor de staart, oren en andere zichtbare huid.

Voor zijn bepantsering werken donkere metalen kleuren goed. Leadbelcher met Nuln Oil geeft snel een verweerd metalen uiterlijk, terwijl kleine roest- en vuilaccenten goed passen bij de Skaven-esthetiek.

Besteed vooral extra aandacht aan Doomfang. Het daemon-zwaard is het belangrijkste visuele element van het model en leent zich goed voor een sterk contrasterende kleur of een bovennatuurlijk gloedeffect. Hierdoor trekt het wapen direct de aandacht wanneer Krittok tussen andere Skaven staat.


Synergie

Krittok Foulblade past thematisch bijzonder goed bij de Clans Verminus en hun zwaarbewapende Stormvermin. Voor een leger dat rond Krittok zelf wordt opgebouwd, zijn Stormvermin daarom een logische aanvulling.

Games Workshop heeft hem ook opgenomen in Krittok's Clawpack, dat bestaat uit Krittok Foulblade, 10 Stormvermin en 2 Doom-Flayers. Dat geeft een duidelijke thematische richting voor spelers die een strijdmacht rond hem willen samenstellen.


Extra informatie

  • Spelsysteem: Warhammer Age of Sigmar
  • Factie: Skaven
  • Clan: Clans Verminus
  • Type: Hero / Character
  • Materiaal: Plastic
  • Aantal miniaturen: 1
  • Aantal onderdelen: 19
  • Base: Citadel 40mm Round Base
  • Games Workshop-referentie: 90-49
  • Fabrikant: Games Workshop
  • Wordt ongemonteerd en onbeschilderd geleverd
  • Citadel Plastic Glue wordt aanbevolen voor montage
  • Citadel Colour Paints worden aanbevolen voor het schilderen

Gemaakt op 2 oktober 2026 – door Lamar Games

Specificatie Omschrijving
Type Warhammer
Soort Artikel Miniatuur
Genre RPG/MMO
Conditie Nieuw
Leeftijd 12+
Overzicht
© 2011 - 2026 Lamar Games | sitemap | rss | bestelling herroepen