Artikel 37 van 98

Grombrindal Ancestors Burden (Warhammer nieuw)

Artikelnummer: 9781836091660
€ 11,45 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Meta description

Age of Sigmar-anthologie over Grombrindal, de mythische Whitebeard. Duardin-verhalen vol eer, eedbreuk en lotsbestemming.
(147 tekens)


Samenvatting

Grombrindal: Chronicles of the Wanderer is een Warhammer Age of Sigmar-anthologie die volledig draait om de legendarische Whitebeard van de duardin. Deze bundel verkent de cultuur, eedtradities en conflicten van de duardin in de Mortal Realms, met Grombrindal als mysterieuze rode draad.


Omschrijving

In Grombrindal: Chronicles of the Wanderer staan de daden van een semi-mythische held centraal. Grombrindal verschijnt wanneer de duardin hem het hardst nodig hebben, al kan bijna niemand beweren hem ooit echt ontmoet te hebben. Toch leeft zijn invloed voort in legendes, eden en offers.

Het hoofdverhaal speelt zich af wanneer de oude sky-city Barak-Thryng wordt bedreigd door de Gloomspite Gitz tijdens hun tocht naar de Bad Moon. Wat begint als een brute aanval, blijkt onderdeel van een groter, duister plan wanneer de Weaver of Fates zijn blik op de stad richt. In dit spanningsveld verschijnt Grombrindal, gevolgd door de Oathbreakers, die hopen dat hij een eeuwenoude vloek kan verbreken: de Ancestor’s Burden.


Lore en achtergrond

Voor de duardin is Grombrindal meer dan een held — hij is een levend symbool van volharding, eer en herinnering. In alle uithoeken van de Mortal Realms duikt hij op in tijden van nood, om volkeren te leiden, te waarschuwen of hun lot subtiel bij te sturen.

Deze anthologie laat zien hoe uiteenlopend duardin-culturen zijn, van sky-ports tot oude koninkrijken, en hoe eedbreuk, schuld en nalatenschap generaties lang kunnen doorwerken. Het is een verhalende verdieping van de duardin-lore binnen Warhammer Age of Sigmar.


Inhoud

Deze bundel bevat de volgende verhalen:

  • Rat-Tail (short story)

  • High Airs (short story)

  • Durkar’s Wake (short story)

  • King Osgek’s Prize (short story)

  • No God’s Land (short story)

  • Bitter Oaths (short story)

  • The Maker’s Promise (novella)


Belangrijkste kenmerken

  • Warhammer Age of Sigmar anthologie

  • Volledig gericht op Grombrindal en duardin-cultuur

  • Mix van korte verhalen en een novella

  • Rijke lore en verhalende diepgang

  • Geschikt voor fans van Kharadron, Fyreslayers en duardin-mythologie


Over de auteur

Chris Thursten is een Black Library-auteur die bekendstaat om zijn sfeervolle, karaktergedreven Warhammer-verhalen. Hij schrijft zowel voor Warhammer 40.000 als Warhammer Age of Sigmar en legt daarbij sterke nadruk op cultuur, conflict en morele dilemma’s.
Andere boeken van Chris Thursten vind je hier: 'Overige Christ Thursten boeken'


Extra informatie

  • Producttype: Anthologie / Black Library

  • Taal: Engels

  • Franchise: Warhammer Age of Sigmar

  • Release date: zaterdag 17 januari 2025


Bijgewerkt op 16 januari – door Lamar Games

Specificatie Omschrijving
Type Warhammer
Soort Artikel Miniatuur
Genre RPG/MMO
Conditie Nieuw
Leeftijd 7+
Overzicht
© 2011 - 2026 Lamar Games | sitemap | rss